Skip links

Sektörünün en kapsamlı ve en güçlü firması!

18 yıl süresinde perlit ve yıkama alanında maddi ve manevi olarak güç kazanan şirketimiz günümüzde sektörün en kapsamlı ve güçlü firması haline gelmiştir.

Yakından Tanıyın

Bülbüller Madencilik, Mükremin Bülbül ve Doğan Bülbül tarafından yurtiçi ve yurtdışı piyasalarından elde etmiş olduğumuz yirmibeş yıllık tecrübe ve deneyimlerimizle en son teknolojiyle üreterek oluşturduğumuz ürün kalite ve kalibre portföyümüzü müşterilerle buluşturup müşterilerimizin en kısa zamanda en uygun fiyata en kaliteli ürünlere sahip olabilmeleri için kurulmuştur.

Şirketimiz başta Türkiye olmak üzere Avrupa Asya ve Rusya pazarlarında özellikle denim yıkama sektöründe lider olmuş kendine has ürettiği ürünleri kendi lojistik firmasıyla Dünyanın sayılı markalarına kısa zamanda ulaştırarak çalışma fırsatını yakalamıştır.

İstanbulda bulunan fabrikamızda yıllık üretim kapasitemiz 12.000 metreküp olup, Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip firmalarındandır. Üretmiş olduğumuz ürünlerimizin tamamı çevre dostu olmakla beraber, hiçbir şekilde kimyasal yan atık malzeme bulundurmadığı gibi yüzde yüz olarak doğal malzemedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al